O nás


REKOSTAV s.r.o. provádí kompletní dodávky stavebně - montážních prací a v současné době zaměstnává cca 50 vlastních zaměstnanců, včetně řemeslníků (tesaři, elektrikáři, zámečníci, obkladači). Mimo tuto hlavní činnost zajišťuje samostatně zemní práce a prodej stavebních materiálů pro oblast Polenska - písky, stavební a hutní materiál.

Firma disponuje mechanizací pro provádění stavebně - montážních prací včetně bouracích kladiv a provozuje autodopravu.


                                         Náš příběh

REKOSTAV s.r.o. vznikl v polovině roku 1992 spojením polenského střediska Stavby v.d., Havlíčkův Brod a stavební skupiny ZD Vysočina Polná.

V roce 1993 firma odkoupila bývalé prodejní sklady Jednoty, v jejichž rekonstruovaných objektech se od léta roku 1994 nachází technické, obchodní i administrativní zázemí firmy. V roce 1994 tak rozšířila společnost svůj předmět činnosti o prodej stavebního materiálu.

V následujících letech REKOSTAV s.r.o. stabilizoval svoji činnost i strukturu a soustředil se především na provádění stavebních zakázek v regionu Českomoravské vrchoviny. Úspěšné působení firmy v dosavadní historii a její dobré jméno je odrazem kvalitní práce zaměstnanců, obětavého přístupu společníků a velice solidního zázemí, do jehož modernizace a vybavení investuje společnost každoročně nemalé prostředky.

U ZRODU NAŠÍ FIRMY STÁLA MYŠLENKA POCTIVÉ STAVAŘINY